Logo
  Ana sayfa Adimlar  Siteornekleri siksorulanlar ReferanslarYazar Hakkinda

                                                                       Sık Sorulanlar

Şimdiye kadar en çok sorulan soruları derledik ve verdiğimiz cevaplarla buraya koyduk.Aklınıza takılan bir şey varsa öncelikle cevabın burada olup olmadığını kontrol ediniz,eğer cevabı burada bulamazsanız Ana Sayfanın en altındaki mail adresinden sorunuzu bize iletebilir ve cevabı en kısa sürede alabilirsiniz.

En Çok Sorulan Soru: Bonuslar Hala Geçerli mi?

Bonusların süresi çok uzun bir süre önce bitmiştir,ancak müşterilerimizden gelen yoğun istek,ricalar üzerine ve bizim bu ricaları kıramamamız sebebiyle '' Bonusların süresi kısa bir süreliğine daha uzatılmıştır ve şuan ücretsiz olarak verilmektedir!!''

 

Soru:Web sitesi kurmaktan hiç ama hiç anlaman ve bu konuda hiçbir tecrübem yok bende site kurabilir miyim?

 Cevap:Bu rehber sıradan internet kullanıcılıarı için hazırlanmıştır.Bilgisayarınızı açıp kapatabiliyorsanız bu rehber sayesinde istediğiniz kadar site kurabilirsiniz.

 Soru:Bu şekilde site kurmanın ücretsiz olduğunu yazmışsınız,biz neye para ödüyoruz?

 Cevap:Siz sadece web site kurma rehberi için para ödüyorsunuz.Yani web sitesi kurmaya değil bu işin eğitimine para ödüyorsunuz.

 Soru:Rehberi aldıktan sonra bir ücret ödemem gerekecek mi?

 Cevap: Domain adınızı da  biz vermekteyiz.Böylece sizi zorunlu masraflardan birinden kurtardık.Sadece küçük bir miktar host için ödeyeceksiniz.Onda da yaptığımız süper anlaşmalar sayesinde ''sınırsız'' bir hostu  çok küçük bir miktara alabileceksiniz.Ayrıca % 43 indirim kuponu vermekteyiz.Bunlar zorunlu masraflar  ve sitenin bileşenleridir.Bizim çabamız bunları en aza indirmektir ve indirdikte.

 Soru:Bu sistemle kurulan bir web sitesi ile diğer yollardan kurulan bir site arasındaki fark kolaylık dışında nedir?

 Cevap:Bu soru birkaç kez gelmişti.Soran arkadaşları tebrik ederim,çünkü bence sorulması en mantıklı olan sorulardan biridir.
Bir örnekle cevap vereyim,herhangi bir kategoride bir site kuracaksınız diyelim,diğer yöntemlerle her şeyini siz koyarsınız,bir yorum sayfası eklemek istediniz kodlama yapmanız gerekir,reklam almak istediniz kodlama gerekir..

Bu sistemde ise tüm kategorilerde yüzlerce ‘zaten kurulmuş’ siteler sizi beklemektedir.Siz kendinize en uygun olanı seçer yazı,resim,link vs. ekler kullanmaya başlarsınız.

 Soru: Seo ve İnternet reklamcılığı bonuslarının kısa bir süre sonra extra bir ücretle verileceğini yazmışsınız.Almadan önce bonusların hala verilip verilmediğini nasıl bilebilirim?Ve ücretle verilmeye ne zaman başlanacak?

 Cevap:Bu 2 bonus oldukça değerli olmasından dolayı tanıtım süresi dolunca ücretle satılacaktır.Kampanya bittiğinde ana sayfaya bunlar için ekstra ücret ödemeniz gerektiği eklenecektir.Kampanyanın ne zaman biteceğini ise saklı tutma hakkımız bulunmaktadır,ancak bu süre çok uzun olmayacaktır.

 Soru:Vaad edilenler güzel ancak satın aldıktan sonra vaad edilmiş şeylerin rehberde bulunmaması durumuna karşı ne gibi garantiler verebilirsiniz?

1.Sitede bahsedilen tüm materyallerin ürün içinde bulunmaması durumunda bizden kurmak istediğiniz siteyi sizin için kurmamımız talep etme hakkına sahipsiniz.

2.Eğer siz anlatılanlarla sitenizi kuramazsanız(ki bu nerdeyse imkansız),bize bunun için çabaladığınıza inandırırsanız istediğiniz siteyi kurup biz size vereceğiz.

 Soru: Ne tür siteler kurabilirim?

 Cevap:İstediğiniz hemen hemen her kategoride site(ler) kurabilirsiniz.Örnek vermek gerekirse;

İş,otomobil,sanat,müzik,şehir,eğitim,ülke,oyun,hosting,sağlık,doğa,e-ticaret,affiliate siteleri,forum siteleri,chat siteleri,adsense hazır siteler,reklam siteleri,dizin siteleri ve aklıma gelmeyen tüm kategorilerde.

 Soru:Forum sitesi kurabilir miyim?

 Cevap: Kesinlikle evet.En kaliteli forum siteleri bu yolla kurulur,hatta forum siteleri bile bu yöntemi tavsiye etmektedir.

 Soru: (Bu soru çok fazla geldi,o yüzden özellikle belirtmek istedim.)Ben affiliate Marketing(Satış ortaklığı) sistemiyle uğraşıyorum,affiliate sitelerinin kaliteli ve güvenilir gözükmesi gerekiyor,buna yönelik siteler kurabilir miyim?

 Cevap:İnternetten ticaret yapmak isteyenler için özel bir şablon kategorisi bulunmaktadır.Yani istediğiniz kadar kaliteli affiliate sitesi kurabilirsiniz.

Soru: Bu rehber bana belirli şeyleri mi öğretiyor ya da tamamen sitemi kurduruyor mu?

Bu rehberdeki adımları uygulamayı bitirdiğiniz an siteniz hazı,internette yayımlanmış sizin içerik eklemenizi bekliyor olacak.Yani herşey tam ve eksiksiz olarak anlatılmıştır.

 

Bu sayfa başka sorulan sık sorulması durumunda güncellenecektir…
Sizinde sormak istediğiniz birşey varsa destek@websitesikurmak.net adresine mail atıp çok hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.