Logo
  Ana sayfa  Adimlar Siteornekleri    siksorulanlar   ReferanslarYazar Hakkinda

                                                                           Yazar Hakkında

Merhabalar,

serdarAdım Serdar YÜKSEL,Ankara doğumluyum ve Ankara’da yaşamaktayım.Hacettepe üniversitesi ve Anadolu üniversitesini bitirdim.İngilizce ve Almanca dillerini bilmekteyim.Sizlere kişisel bilgilerden çok yaptığım işlerle alakalı bilgiler vermek istiyorum.

Küçük yaştan itibaren internete olan merakım sebebiyle web site kurma konusunda hem kendi çabalarımla hem de eğitim alarak bu alanda uzmanlaştım.Yaklaşık olarak 4.5 senedir çeşitli şirketlerde seo elemanı daha sonra seo danışmanı olarak çalıştım.Daha sonra internet reklamcılığı sektöründe tecrübelerim oldu.Bazı zamanlar özel sektörde bazı zamanlar freelance olarak siteler kurdum veya site kurup sattım.

Web Sitesi Kurma Rehberini yazmak senelerdir gerçekleştirmek istediğim bir projeydi.Ancak sürekli bir yerde tıkandı,ne zaman yazmaya başlasam eski sistemlerin zorluğu sebebiyle insanların yapamayacağını düşünüp bıraktım ta ki şu an web sitesi kurma rehberinde anlattığım sistemle tanışana kadar.Sistem çok kaliteli siteleri çok kolay bir yoldan kurmayı sağlıyordu.Tek yapılması gereken bu sistemi öğrenmekti,benim web sitesi kurma rehberinde yaptığım şeyde aynen bu,bu kolay ve bir o kadar da kaliteli sistemi insanlara öğreterek kodlama ve tasarım gibi öğrenilmesi zor ve zaman alan sistemler yerine bu sistemle insanları en kolay ve hızlı yoldan site sahibi yapmak ilk amacımdı.

Bu rehberi yazarken diğer bir amacım ise herkesin anlayabileceği bir anlatımdı.Site kurma konusunda  ''Sıfır'' bilgiye sahip olanlar sitelerini kurabilsin diye anlatımı tabiri caizse bir çocuğa anlatır gibi yaptım.Kullanan arkadaşlarımızın anlatım konusunda çok olumlu yorumları da bu çabamı tasdikledi.

Birkaç sözde Bonuslar hakkında söylemek istiyorum.Bu bonusları vermemdeki amaç insanlara bir site değil ''Başarılı bir site'' kurmayı öğretmek.Web sitesi kurmak bir sistemdir,bir tasarımın içine yazı,resim eklemek değildir.Optimize edilmeyen,reklamı yapılmayan bir site kimseye bir fayda sağlamaz.O yüzden her biri ''ayrı bir e-kitap'' olan bonusları şimdilik ücretsiz olarak vermekteyim.Bahsi geçen bonusların 3-5 satırlık işe yaramaz bilgiler değil,hepsinin ayrı bir e-kitap olduğunu ve maksimum çabayla hazırlandığını bilmenizi isterim.

Gerek Web Sitesi Kurma Rehberinde gerek bonuslarda kullanıcılara sadece bilgilerimi değil bilgilerimi tecrübelerimle harmanlayarak anlattım.Çünkü internet aleminde var olmak istiyorsanız tecrübe bilgiden daha önemlidir buna inanın.

Hazırlamış olduğum ‘Web Sitesi Kurma Rehberi’ ve tüm diğer bonusları en iyi niyetle ve en yüksek çabayla hazırladım.Herkes anlayabilsin diye.Yinede anlamayacaklar için online ve offline destek vermekteyim.

Web Site Kurma rehberi’ni alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyor ve başarılı olması için elimden geleni yapacağımı belirtmek istiyorum.

 Saygılarımla
Serdar YÜKSEL

destek@websitesikurmak.net
destekwebsitesikurmak@hotmail.com